-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ((Стілець дитячий у фронт офіс (39112000-0 - Стільці);Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Табурет 400х400х450 у фронт офіс (39113500-2 - Табурети); Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс (39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столика (39113100-8 - М’які крісла); Крісло офісне .(39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Диван у фронт офіс (39113200-9 - Дивани-канапе)
Оголошено тендер
707 395.00
UAH
Номер:
9d6276951d284312a861c66fe58aad70
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-03-003066-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
707 395.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ((Стілець дитячий у фронт офіс (39112000-0 - Стільці);Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Табурет 400х400х450 у фронт офіс (39113500-2 - Табурети); Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс (39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столика (39113100-8 - М’які крісла); Крісло офісне .(39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Диван у фронт офіс (39113200-9 - Дивани-канапе)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.03.2023 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1.Стілець дитячий у фронт офіс (39112000-0 - Стільці)
Кількість
6 штуки
Період постачання
(не задано)
2.Стілець офісний (39112000-0 - Стільці)
Кількість
42 штуки
Період постачання
(не задано)
3.Табурет 400х400х450 у фронт офіс (39113500-2 - Табурети)
Кількість
6 штуки
Період постачання
(не задано)
4.Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
5.Крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столика (39113100-8 - М’які крісла)
Кількість
80 штуки
Період постачання
(не задано)
6. Крісло офісне .(39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
60 штуки
Період постачання
(не задано)
7.Диван у фронт офіс (39113200-9 - Дивани-канапе)
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума707 395.00 UAH