-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-004506-a
Закупівля відбувається за Законом України «Про публічні закупівлі», з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону.
Завершена
147 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 470.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 470.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2023 11:50 - 08.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим