-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-004506-a
Закупівля відбувається за Законом України «Про публічні закупівлі», з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону.
Завершена
147 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 470.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 470.00 UAH
Номер:
9842120e921b4d47a79a875918b4e996
Внутрішній номер закупівлі:
17146234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-03-004506-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994161
-
Адреса:
08403, Україна, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куриленко Наталія Миколаївна +380664730782 med--i@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
147 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2023 11:50 - 08.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2023 11:50 - 11.03.2023 11:55
Період кваліфікації:
11.03.2023 11:58 - 13.03.2023 13:36
Період завантаження договору:
19.03.2023 00:00 - 29.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴147 000.00 Бензин А-95; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника