• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

147 000.00 UAH
Номер: 324fecb7dfc84382a5ae04ff61e301aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-03-001512-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
Очікувана вартість: 147 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95; 09130000-9 – Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: Категорія замовника Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.03.2023 10:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума147 000.00 UAH