-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:38430000-8 - Детектори та аналізатори (Випаровувач (інжектор) для капілярних колонок (комплектуюча частина під заміну))
Тендер Prozorro UA-2023-03-02-007156-a
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2023 13:52 - 10.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим