• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015:38430000-8 - Детектори та аналізатори (Випаровувач (інжектор) для капілярних колонок (комплектуюча частина під заміну))

Оголошено тендер

198 000.00 UAH
Номер: be33508270594a3594f29eabca5d794f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-02-003649-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Замовник: Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Очікувана вартість: 198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015:38430000-8 - Детектори та аналізатори (Випаровувач (інжектор) для капілярних колонок (комплектуюча частина під заміну))
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.03.2023 13:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума198 000.00 UAH