• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015:38430000-8 - Детектори та аналізатори (Випаровувач (інжектор) для капілярних колонок (комплектуюча частина під заміну))

Завершена

198 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
Номер: 3e5c1fe355b040d294416a1e2dc2662c
Внутрішній номер закупівлі: 17135357
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-02-007156-a   
Замовник: Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Контактна особа: Пазиніч Вікторія Валеріївна 380487374748 ondekc.zakupivly@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 198 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.03.2023 13:52 - 10.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.03.2023 13:52 - 13.03.2023 00:00
Період кваліфікації: 13.03.2023 00:00 - 15.03.2023 09:28
Період завантаження договору: 21.03.2023 00:00 - 31.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴198 000.00 код ДК 021:2015:38430000-8 - Детектори та аналізатори (Випаровувач (інжектор) для капілярних колонок (комплектуюча частина під заміну))