-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення різні
Тендер Prozorro UA-2023-03-01-006866-a
Відкриті торги з особливостями проводяться без аукціону, з урахуванням змін до Постанови КМУ №1178, що ухвалені від 30 грудня 2022 р. №1495.
Завершена
243 257.61
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 132.57 UAH
мін. крок: 0.1% або 132.57 UAH
Період уточнення:
01.03.2023 13:52 - 07.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим