-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення різні
Оголошено тендер
243 257.61
UAH
Номер:
43a402e7cd2d4b45a5094675d0233529
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-01-003354-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
243 257.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прання і сухого чищення різні
Примітки:
ЛОТ 1 - Послуги з чищення брудопоглинаючого покриття; ЛОТ 2 - Заміна та чищення брудопоглинаючих килимків; ЛОТ 3 - Послуги з прання спецодягу та білизни ТЕЦ-5; ЛОТ 4 - Послуги з прання спецодягу та білизни ТЕЦ-6
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Дата опублікування:
01.03.2023 13:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума243 257.61 UAH