-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення різні
Тендер Prozorro UA-2023-03-01-006866-a
Відкриті торги з особливостями проводяться без аукціону, з урахуванням змін до Постанови КМУ №1178, що ухвалені від 30 грудня 2022 р. №1495.
Завершена
243 257.61
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 132.57 UAH
мін. крок: 0.1% або 132.57 UAH
Номер:
c80864ef774d47acbd741133f5c16b2e
Внутрішній номер закупівлі:
17122141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-01-006866-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Леляк Ольга Сергіївна 0442076792 LELIAK.OS@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
243 257.61 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.03.2023 13:52 - 07.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2023 13:52 - 10.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
10.03.2023 10:00 - 17.03.2023 13:36
Період завантаження договору:
23.03.2023 00:00 - 02.04.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴105 953.28 ЛОТ 1 - Послуги з чищення брудопоглинаючого покриття
- Лот №2 ₴77 299.20 ЛОТ 2 - Заміна та чищення брудопоглинаючих килимків
- Лот №3 ₴46 748.18 ЛОТ 3 - Послуги з прання спецодягу та білизни ТЕЦ-5
- Лот №4 ₴13 256.95 ЛОТ 4 - Послуги з прання спецодягу та білизни ТЕЦ-6