-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Радіатори сталеві, радіатори біметалеві та монтажні комплекти до радіаторів)
Тендер Prozorro UA-2023-03-01-000943-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2023 09:25 - 06.03.2023 00:00
Відповідь надана
Питання
Номер:
4c7f1b6664f04443b3083c417576d932
Дата опублікування:
03.03.2023 09:40
Опис:
Так як вказані тех. хар-ки, а саме теплові потужності на сталеві радіаторі неможливо виконати існуючичми радіаторамі , то просимо Вас вказати конкретну торгову марку радіаторів з яких бралася тепловіддача, або надайте ссилку на тех. хар-ки які є в загальнодоступному ресурсі - в інтернеті ". Контактна особа, з технічних питань, яку Ви надали для з'ясування цього технічного питання не відповідає на дзвінки. Ненадання відповіді унеможливлює конкурентну роботу з Вами, та вважається дискримінацією для інших учасників
Відповідь:
На підставі вашого звернення, були внесені зміни до додатку 2 до Тендерної документації
Дата відповіді:
03.03.2023 10:14
Відповідь надана
Питання
Номер:
97aa8ec65cab4153a55b45109299b635
Дата опублікування:
02.03.2023 10:28
Опис:
Чи потрібно до тендерної документації додавати сертифікат відповідності?
Відповідь:
За бажанням можете додати сертифікат відповідності у складі пропозиції, але відсутність даного документу не є порушенням умов Тендерної документації.
Дата відповіді:
02.03.2023 10:45