• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: e3d5f614f528456daeeb1e2b683bd3a6
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-01-000184-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.03.2023 08:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРадіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Сума270 000.00 UAH