-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Радіатори сталеві, радіатори біметалеві та монтажні комплекти до радіаторів)
Тендер Prozorro UA-2023-03-01-000943-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
4f59b32f239e4c37a95a7b15da3d0abc
Внутрішній номер закупівлі:
17116215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-01-000943-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41793136
-
Адреса:
52744, Україна, Дніпропетровська область, Миколаївка, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 182
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОЛЬЦОВА АЛЛА 380965201744 koltsovaallysik1982@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.03.2023 09:25 - 06.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2023 09:25 - 09.03.2023 10:00
Аукціон:
09.03.2023 10:00 - 09.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
09.03.2023 10:00 - 09.03.2023 14:16
Період завантаження договору:
15.03.2023 00:00 - 25.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Лот 1. ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Радіатори сталеві, радіатори біметалеві та монтажні комплекти до радіаторів)