-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент М500) ( Портландцемент)
Тендер Prozorro UA-2023-02-24-003681-a
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент М500) ( Портландцемент)
Торги не відбулися
99 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 990.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2023 11:24 - 01.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим