-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент)
Оголошено тендер
99 000.00
UAH
Номер:
765914164d924b54a32d0feb3449ec0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-03-000252-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.01.2023 10:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент)
Кількість
700 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 000.00 UAH