-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент М500) ( Портландцемент)
Тендер Prozorro UA-2023-02-24-003681-a
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент М500) ( Портландцемент)
Торги не відбулися
99 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 990.00 UAH
Номер:
ff67033bf891400d8b3ba4fd398710ac
Внутрішній номер закупівлі:
17084693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-24-003681-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2023 11:24 - 01.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2023 11:24 - 04.03.2023 00:00
Аукціон:
04.03.2023 00:01 - 04.03.2023 00:01
Період кваліфікації:
04.03.2023 00:01 - 14.03.2023 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 000.00 Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( Цемент М500) ( Портландцемент)