-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Пиріг з класичного пісочного тіста з начинкою з натуральних джемів Crostata) або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2023-02-23-002342-a
Завершена
108 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 542.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 542.50 UAH
Період уточнення:
23.02.2023 10:17 - 02.03.2023 00:00
Відповідь надана
На поставку товару за яким кодом ДК 021:2015 необхідно надати копію виконаного аналогічного договору?
Номер:
1d76c58ad225446a8e16e19186f2a37a
Дата опублікування:
24.02.2023 12:12
Опис:
Предмет закупівлі відноситься до товарів за кодом ДК 021:2015 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів, але згідно Додатку 1 для підтвердження кваліфікаційних вимог учаснику необхідно надати аналогічний договір на поставку товару за кодом ДК 021:2015 15840000-8 Какао, шоколад та цукрові кондитерські вироби.
В проекті договору теж вказано ДК 021:2015 15840000-8 Какао, шоколад та цукрові кондитерські вироби.
На поставку товару за яким кодом ДК 021:2015 необхідно надати копію виконаного аналогічного договору?
Відповідь:
Шановний учасник, дякуємо. Ваше питання розглянуто, та прийнято до уваги. Замовником внесені відповідні зміни у Додаток 2 до Тендерної Документації.
Дата відповіді:
25.02.2023 13:06