-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Пиріг з класичного пісочного тіста з начинкою з натуральних джемів Crostata) або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2023-02-23-002342-a
Завершена
108 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 542.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 542.50 UAH
Номер:
9ccacd6e5a14442ebb7e83b16a03d401
Внутрішній номер закупівлі:
17069187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-23-002342-a
Замовник:
"ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26078206
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Буковська Оксана Дмитрівна +380685623917 oksana_bukovska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2023 10:17 - 02.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2023 10:17 - 05.03.2023 00:01
Аукціон:
05.03.2023 00:01 - 05.03.2023 00:01
Період кваліфікації:
05.03.2023 00:01 - 06.03.2023 12:32
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 500.00 ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Пиріг з класичного пісочного тіста з начинкою з натуральних джемів Crostata) або еквівалент