-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Пиріг з класичного пісочного тіста з начинкою з натуральних джемів Crostata) або еквівалент
Оголошено тендер
108 500.00
UAH
Номер:
ee5e32e85ff84cfc919d60d56e5e253f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-23-000708-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26078206
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26078206
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
108 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Пиріг з класичного пісочного тіста з начинкою з натуральних джемів Crostata) або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
Дата опублікування:
23.02.2023 10:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Пиріг з класичного пісочного тіста з начинкою з натуральних джемів Crostata) або еквівалент
Кількість
8000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума108 500.00 UAH