-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-013310-a
Завершена
1 830 821.60
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 18 308.22 UAH
мін. крок: 1% або 18 308.22 UAH
Період уточнення:
22.02.2023 16:34 - 28.02.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення по ліцензіям
Номер:
53896eeb126e474a89dbb8e68ff4d633
Дата опублікування:
27.02.2023 15:46
Опис:
Доброго дня! Яка кількість програмного забезпечення? На які саме ресурси буде встановлюватись (та які ресурси: сервери, робочі станції, віртуальні системи (кількість)? Який строк дії ліцензій?
Відповідь:
Добрий день.
У даній закупівлі передбачено закупівлю Програмного забезпечення для резервного копіювання - 1 шт.
Відповідно до п.5 Додатку ІІ "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ І ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ" до тендерної документації, а саме:
- тип ліцензування – по активним фізичним процесорам (CPU/sockets) або за обсягом даних, що підлягають резервному копіюванню (FETB);
- всі без винятку ліцензії мають надаватися у володіння;
- мінімальна кількість необхідних ліцензій – 22 sockets або 100 FETB;
- сервісна підтримка строком на 5 років.
Дата відповіді:
01.03.2023 10:03