-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмне забезпечення для резервного копіювання
Оголошено тендер
2 196 985.92
UAH
Номер:
cc12ed056209454dafe03324c939669c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-24-008358-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 196 985.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмне забезпечення для резервного копіювання
Примітки:
Апарат АТ "Укртрансгаз" (код ЄДРПОУ 30019801). Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних
Дата опублікування:
24.01.2023 17:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 196 985.92 UAH