-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-013310-a
Завершена
1 830 821.60
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 18 308.22 UAH
мін. крок: 1% або 18 308.22 UAH
Номер:
c84f16c9b4d449dc93d879d7f2c817c0
Внутрішній номер закупівлі:
17065047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-013310-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Януш Юлія Євгенівна 0444612293 yanush-ye@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 830 821.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 16:34 - 28.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 16:34 - 03.03.2023 14:00
Аукціон:
03.03.2023 14:03 - 03.03.2023 14:03
Період кваліфікації:
03.03.2023 14:03 - 08.03.2023 17:03
Період завантаження договору:
14.03.2023 00:00 - 24.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 830 821.60 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)