-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ 23П-007__Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX__50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-02-20-007552-a
Торги відмінено
4 744 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 47 448.00 UAH
мін. крок: 1% або 47 448.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2023 14:27 - 03.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим