• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX

Оголошено тендер

4 744 800.00 UAH
Номер: a2598888fa0248f68715e1cb25d6a826
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-15-005693-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Очікувана вартість: 4 744 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX
Примітки: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 15.02.2023 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 744 800.00 UAH