-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ 23П-007__Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX__50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-02-20-007552-a
Торги відмінено
4 744 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 47 448.00 UAH
мін. крок: 1% або 47 448.00 UAH
Номер:
5f3803cd6a784cc080128605e37029fd
Внутрішній номер закупівлі:
17029257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-20-007552-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 744 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2023 14:27 - 03.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2023 14:27 - 06.03.2023 15:00
Період кваліфікації:
з 06.03.2023 15:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3afe1f5299994a1191713a92cff0b858
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
були виявлені наступні невідповідності: п.4.6 та п.10 Розділу І «Загальні положення» містять розбіжності, що є суттєвим у прийнятті рішення щодо визначення переможця. З огляду на це відповідальним закупником прийняте рішення скасувати відкриті торги щодо закупівлі: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX), оскільки неможливо усунути порушення, що виникли через виявлені порушення вимог законода
Період оскарження:
13.03.2023 20:26 - 24.03.2023 00:00
Дата опублікування:
13.03.2023 20:26
Дата виконання:
24.03.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 744 800.00 Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX__50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів