-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Тендер Prozorro UA-2018-01-11-001273-b
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2018 20:07 - 19.01.2018 20:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим