-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Тендер Prozorro UA-2018-01-11-001273-b
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
018ed25039224fb9891c8fbd01abfd0e
Внутрішній номер закупівлі:
1702069
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-11-001273-b
Замовник:
УМАТАЗВ виконкому Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40714755
-
Адреса:
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горбачова Любов Миколаївна 0564921381 umazv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2018 20:07 - 19.01.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2018 20:07 - 29.01.2018 20:00
Аукціон:
30.01.2018 12:54 - 30.01.2018 13:21
Період кваліфікації:
30.01.2018 13:21 - 07.02.2018 17:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Глобал ГІС
Оскарження: 30.01.2018 13:21 - 13.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41379575
-
Контактна особа:
Бєлєнков Віталій Валентинович +380432695605 info@globalgis.com.ua http://globalgis.com.ua
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 32
Оскарження: 30.01.2018 13:21 - 13.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
504 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.02.2018 12:06
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "Інститут Ефективних Технологій"
Оскарження: 02.02.2018 12:06 - 16.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32780095
-
Контактна особа:
Болтєнкова Юлія Іванівна +380955426675 tender_inet@i.ua
-
Адреса:
69041, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КРЕМЛІВСЬКА, будинок 65, квартира 55
Оскарження: 02.02.2018 12:06 - 16.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
653 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
451 313.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.02.2018 16:19
Документи
8
Скарги
0
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
Оскарження: 05.02.2018 16:19 - 18.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Оскарження: 05.02.2018 16:19 - 18.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
694 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
652 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2018 17:22
Документи
13
Скарги
0