-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Тендер Prozorro UA-2018-01-11-001273-b
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період оскарження:
11.01.2018 20:07 - 25.01.2018 00:00
Нічого не знайдено.