-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 15110000-2: М'ясо (м'ясо свинини охолоджене, м'ясо яловичини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-012541-a
Завершена
1 128 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 640.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 640.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2023 08:30 - 20.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим