-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 15110000-2: М'ясо (м'ясо свинини охолоджене, м'ясо яловичини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-012541-a
Завершена
1 128 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 640.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 640.00 UAH
Номер:
b40332a5c23b4786bcd5b7e4635115b5
Внутрішній номер закупівлі:
16974307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-14-012541-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костик Аліна Михайлівна +380680517729 ivaniv.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 128 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.02.2023 08:30 - 20.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2023 08:30 - 23.02.2023 08:30
Період кваліфікації:
23.02.2023 08:32 - 24.02.2023 11:40
Період завантаження договору:
02.03.2023 00:00 - 12.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 128 000.00 ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 15110000-2: М'ясо (м'ясо свинини охолоджене, м'ясо яловичини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене)