• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 15110000-2: М'ясо (м'ясо свинини охолоджене, м'ясо яловичини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене)

Оголошено тендер

1 128 000.00 UAH
Номер: 0a8c9a28b8ce4118b2ba6708af56fbd4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-14-005425-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 128 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 15110000-2: М'ясо (м'ясо свинини охолоджене, м'ясо яловичини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.02.2023 15:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 15110000-2: М'ясо (м'ясо свинини охолоджене, м'ясо яловичини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 7600 кілограм
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 128 000.00 UAH