-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паси приводні
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-010690-a
Завершена
3 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2023 14:31 - 13.02.2023 00:00
Відповідь надана
технічни негаразди
Номер:
0f12992cbab54a97b1f9cec6bc03e9a9
Дата опублікування:
09.02.2023 09:08
Опис:
Шановний Замовник, жодний файл не відкрився. Буль ласка завантажте ще раз.
Відповідь:
Доброго дня! Документи з розширенням odt. використовуються, як безкоштовна альтернатива програмі Microsoft Office. Файли не пошкоджено, вони відкриваються. Спробуйте конвертувати даний файл у формат Microsoft Office.
Дата відповіді:
09.02.2023 09:12