-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паси приводні
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-010690-a
Завершена
3 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15.00 UAH
Номер:
de3406bda41b4a09bc96eec9acb4bd8b
Внутрішній номер закупівлі:
16905014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-08-010690-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТАНЦОРОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кузик Марія Василівна 380504354031 m.kuzyk28092021@ukr.net http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2023 14:31 - 13.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2023 14:31 - 16.02.2023 16:00
Період кваліфікації:
16.02.2023 16:02 - 21.02.2023 09:19
Період завантаження договору:
27.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000.00 Лот 1.