-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паси приводні
Оголошено тендер
3 000.00
UAH
Номер:
ad407704212f48d4a0d70e649fc73ca6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-08-003362-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТАНЦОРОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТАНЦОРОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паси приводні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування:
08.02.2023 14:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 000.00 UAH