-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Пломби
Тендер Prozorro UA-2023-02-07-011072-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.
Завершена
965 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 293.71 UAH
мін. крок: 0% або 293.71 UAH
Період уточнення:
07.02.2023 14:38 - 12.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим