• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пломби

Оголошено тендер

965 790.00 UAH
Номер: 09432db65b70469fbcd6fdfbc202f244
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-07-003420-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 965 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пломби
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 07.02.2023 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 – Індикаторні та свинцеві пломби, пломбіратор
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість
Період постачання (не задано)
ЛОТ 2 – Пломба-наліпка, стрічка захисна, пломба з дротиком
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума965 790.00 UAH