• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Пломби

Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.

Завершена

965 790.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 293.71 UAH
Номер: 295d1bfbf6f6480cbb4c6ac404dfbae3
Внутрішній номер закупівлі: 16887994
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-07-011072-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 965 790.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.02.2023 14:38 - 12.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2023 14:38 - 15.02.2023 10:00
Період кваліфікації: 15.02.2023 10:00 - 21.02.2023 14:26
Період завантаження договору: 27.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴936 418.80 ЛОТ 1 - Індикаторні та свинцеві пломби, пломбіратор
  • Лот №2 ₴29 371.20 ЛОТ 2 - Пломба-наліпка, стрічка захисна, пломба з дротиком