-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-008274-a
Торги відмінено
788 077.68
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 940.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 940.39 UAH
Період уточнення:
06.02.2023 13:35 - 12.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим