-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-008274-a
Торги відмінено
788 077.68
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 940.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 940.39 UAH
Номер:
daacba2f6856470988198fd1a862e623
Внутрішній номер закупівлі:
16868380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-06-008274-a
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ахмедова Дарина Сергіївна +380960984822 onko2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
788 077.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2023 13:35 - 12.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2023 13:35 - 15.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
622fe63b86804c2380c5b6c78008dc30
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Технічна помилка: в плані закупівель невірно вказана очікувана вартість.
Період оскарження:
06.02.2023 16:10 - 17.02.2023 00:00
Дата опублікування:
06.02.2023 16:10
Дата виконання:
17.02.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴788 077.68 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)