-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Оголошено тендер
788 077.68
UAH
Номер:
c2924330c76e426a900c9c31e97d6c52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-06-002758-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Контактна особа:
Ахмедова Дарина Сергіївна +380960984822 onko2017@ukr.net
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
788 077.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
(Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.02.2023 13:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
(Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти отримані Замовником від НСЗУ
Сума788 077.68 UAH