-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2023-02-01-009898-a
Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: не застосовується відповідно до пункту 35 Особливостей.
Завершена
997 401.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 974.01 UAH
мін. крок: 1% або 9 974.01 UAH
Період уточнення:
01.02.2023 14:03 - 07.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим