• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів

Оголошено тендер

997 401.60 UAH
Номер: 26328b81ef2c481c9c49540db82ec231
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-01-000604-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 997 401.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування: 01.02.2023 09:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума997 401.60 UAH