-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2023-02-01-009898-a
Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: не застосовується відповідно до пункту 35 Особливостей.
Завершена
997 401.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 974.01 UAH
мін. крок: 1% або 9 974.01 UAH
Номер:
0c1fc3bd32dc41669ce51210df1b2620
Внутрішній номер закупівлі:
16813856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-01-009898-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
997 401.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.02.2023 14:03 - 07.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2023 14:03 - 10.02.2023 09:00
Період кваліфікації:
10.02.2023 09:02 - 14.02.2023 15:02
Період завантаження договору:
20.02.2023 00:00 - 02.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴997 401.60 Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів