-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Тендер Prozorro UA-2023-01-30-008274-a
Торги не відбулися
455 034.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 275.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 275.17 UAH
Період уточнення:
30.01.2023 13:01 - 04.02.2023 00:00
Відповідь надана
Умови надання послуг
Номер:
b5ebefec98b8469783996bba8bfafce5
Дата опублікування:
03.02.2023 15:33
Опис:
Дякуємо за уточнення.
Підкажіть, будь ласка, чи можливо переадресування дзвінків на Замовника за технологією Sip?
Також, уточніть, будь ласка, через сайт "прозорий офіс" ми маємо просто в телефонній розмові заходити та за абонента реєструватись, вірно?
Відповідь:
Всі вимоги до предмета закупівлі вказані в тендерній документації та додатках до неї. Виконавець сам організує свою роботу та свої потужності (в тому числі комп’ютерні програми) так, щоб надати якісні послуги. Запис в електронну чергу означає, що виконавець повинен записати абонента через сайт Прозорий офіс Харків в електронну чергу в тому випадку, якщо абонент бажає отримати соціальні послуги в Центрі надання соціальних послуг Прозорий офіс та звернувся з цим питанням на телефони кол-центру виконавця.
Дата відповіді:
06.02.2023 09:07
Відповідь надана
Умови надання послуг
Номер:
363599d99f9949acb26322cd0c746329
Дата опублікування:
03.02.2023 10:29
Опис:
В ТЗ вказана інформація: "- надання первинних консультацій та відповідей на звернення абонентів, зокрема, шляхом перенаправлення звернень до відповідних структурних підрозділів Замовника, здійснення попереднього запису громадян у електронну чергу, надання консультацій зі складу необхідних документів"
Уточніть по даному функціоналу наступне:
1. Перенаправлення звернень буде відбуватись яким чином: переадресування дзвінка, фіксування звернення та його відправлення Замовнику?
2. Як відбувається запуск в електрону чергу? У вас є система до якої ви надасте доступ? Якщо так, чи є в системи онлайн-доступ або її необхідно встановлювати на комп'ютери?
Відповідь:
Перенаправлення звернень до відповідних структурних підрозділів Замовника означає переадресування дзвінка Замовнику на номери телефонів, які будуть визначені замовником. Запис в електронну чергу відбувається через сайт Прозорий офіс Харків, доступ до якого мають всі охочі.
Дата відповіді:
03.02.2023 14:43
Відповідь надана
Обсяг звернень
Номер:
3be2945b4f2840dcbd89057697c5c075
Дата опублікування:
02.02.2023 16:41
Опис:
Доброго дня. Дякуємо за надану інформацію, щодо тривалості розмов.
Враховуючи Вашу відповідь чи не вважаєти Ви умови закупівлі дискримінаційними, які не дозволяють іншим учасникам, окрім Вашого діючого постачальника, прийняти участь в Закупівлі?
Ви в попередніх відповідях надали інформацію, що ці дані є у Виконавця, а Ви як Замовник їх не маєте, відповідно тільки один учасник - який є Вашим діючим постачальником володіє всією інформацію для можливості розрахунку цінової пропозиції.
Таким чином, умови Вашої закупівлі не дозволяють іншим учасникам запропонувати більш конкурентну вартість, т.я. ви не надаєте необхідну інформацію для розрахунку.
Відповідь:
На ваше запитання повідомляємо, що Вас інтересує інформація, як виконавця надання послуг. Замовник не надає послуг та не вимагає від виконавця надання інформації про тривалість однієї розмови, кількість дзвінків, яку обслуговує один оператор та іншої інформації, якою володіє виконавець при виконанні обов’язків по наданню послуг. Замовник не володіє такою інформацією. Виконавець для надання послуг організовує свою роботу сам. Так як виконавець надає послуги, то він і може володіти інформацією, яка вас інтересує, як виконавця послуг.
Не надання інформації, якою замовник не володіє та не повинен володіти- не є дискримінацією.
Дата відповіді:
03.02.2023 10:02
Відповідь надана
Уточнення по відповідності Виконавця
Номер:
786c4cd6e2574bd7a0295e4d4b18d3b3
Дата опублікування:
02.02.2023 16:30
Опис:
Уточніть, будь ласка, що мається на увазі під: "наявність не менше ніж 6 операторів багатоканального голосового каналу зв'язку для обробки та інформування абонентів, які вільно володіють українською мовою,"
мається на увазі кількість номерів від різних операторів телекомунікаційного зв'язку чи про кількість операторів, які задіяні для проекту?
Відповідь:
Технічними вимогами до предмету закупівлі передбачена наявність єдиного багатоканального міського номеру (місто Харків) у виконавця. Для надання послуг через єдиний багатоканальний міський номер виконавець повинен мати не менше ніж 6 операторів багатоканального голосового каналу зв'язку для обробки та інформування абонентів, які вільно володіють українською мовою, Ця вимога стосується тільки єдиного багатоканального міського номеру. Кількість операторів для проекту замовник не вимагає.
Дата відповіді:
03.02.2023 10:01
Відповідь надана
Обсяг послуг
Номер:
204aa75f3b6d4bb38664ed89b1542b8f
Дата опублікування:
02.02.2023 15:32
Опис:
Доброго дня.
Для коректності розрахунку пропозиції та витратності з боку Виконавця для виконання послуг з приймання телефонних дзвінків, уточніть, будь ласка, скільки дзвінків може облужити один оператор в день, згідно графіку роботи лінії?
Дякую.
Відповідь:
Повідомляємо Вам, що Замовник закупляє послуги. Послуги надає виконавець. Вимоги до предмету закупівлі викладені в тендерній документації та додатках. Ви задаєте питання, що стосується надання послуг виконавцем. Замовник не має інформації скільки дзвінків обслуговує один оператор за день, так як ця інформація стосується виконавця. Дякуємо за розуміння.
Дата відповіді:
02.02.2023 15:45
Відповідь надана
Обсяг звернень
Номер:
dfff169b09c44ff8a7d5f6e07e30df30
Дата опублікування:
01.02.2023 14:29
Опис:
Дякуємо за попередню відповідь.
Враховуючи, надану попередню відповідь, розуміємо, що ви закуповуєте полуги, які вже отримуєте отже Ви можете зорієнтувати, яка мінімальна та максимальна тривалість однієї розмови.
Інформація про тривалість розмови необхідна для можливості розрахунку цінової пропозиції.
Уточніть, будь ласка, мінімальну та максимальну тривалість однієї розмови.
Дякую.
Відповідь:
Добрий день. На ваше звернення повідомляємо, що Замовник не має інформації щодо тривалості (мінімальної та максимальної) однієї розмови. Вимог до тривалості однієї розмови та звітування про це Виконавця до Замовника тендерною документацією не передбачене.
Дата відповіді:
02.02.2023 15:25
Відповідь надана
Обсяг звернень
Номер:
f4c81870c26a4d0ab1051ebb7b826e3b
Дата опублікування:
31.01.2023 13:59
Опис:
Добрий день.
Уточніть, будь ласка, яка фактична кіл-ть дзвінків поступає в місяць та яка середня тривалість однієї розмови?
Дякую.
Відповідь:
Добрий день. На Ваше звернення повідомляємо, що кількість телефонних дзвінків щомісячно приблизно 20000. На підставі кількості телефонних дзвінків розроблені технічні вимоги до послуги: прийом та опрацювання не менше ніж 20 000 телефонних звернень щомісячно. Що стосується середньої тривалості однієї розмови, то вона залежить від складності запитання. Так як виконавець надає такі послуги, то він володіє даною інформацією. Вимог до тривалості однієї розмови та звітування про це немає.
Дата відповіді:
01.02.2023 14:15