-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Оголошено тендер
455 034.00
UAH
Номер:
d8f3671f9b164e3ea336375cfc5ce6c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-30-003642-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Науки, б. 17а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, проспект. Науки, будинок 17а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
455 034.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.01.2023 12:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума455 034.00 UAH