-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Тендер Prozorro UA-2023-01-30-008274-a
Торги не відбулися
455 034.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 275.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 275.17 UAH
Номер:
54b8ce183d0f44cabfa4e45f7011ba10
Внутрішній номер закупівлі:
16776242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-30-008274-a
Замовник:
Управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, проспект. Науки, будинок 17а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шара Ніна 380677722409 nina_0109@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
455 034.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2023 13:01 - 04.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2023 13:01 - 07.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴455 034.00 послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)