-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
Тендер Prozorro UA-2023-01-26-015661-a
Завершена
332 194.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 660.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 660.97 UAH
Період уточнення:
26.01.2023 20:55 - 31.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим