• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич

Завершена

332 194.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 660.97 UAH
Номер: b466882fcef44834853609480bf5a58b
Внутрішній номер закупівлі: 16746647
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-26-015661-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Смисліна +380457924501 smyslina.ok@gmail.com https://slavosvita.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 332 194.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.01.2023 20:55 - 31.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2023 20:55 - 03.02.2023 12:00
Аукціон: 03.02.2023 12:03 - 03.02.2023 12:03
Період кваліфікації: 03.02.2023 12:03 - 07.02.2023 11:56
Період завантаження договору: 13.02.2023 00:00 - 23.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴332 194.00 Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич