-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
Оголошено тендер
332 194.00
UAH
Номер:
6a05891e89fc4b95bfb448533bef8bb6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-26-004913-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, Бакинський квартал, б.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, Бакинський квартал, б.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
332 194.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.01.2023 20:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
Кількість
1107 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума332 194.00 UAH