-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Какао, Цукерки шоколадні Лукася, Цукерки шоколадні Ромашка, Цукерки шоколадні Бабусені казки, Цукерки шоколадні Франческа, Цукерки шоколадні Шарм, Цукерки Карамель, Цукерка Пташине молоко
Тендер Prozorro UA-2023-01-26-000436-a
Завершена
298 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 490.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 490.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2023 09:45 - 31.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим